Дизельний генератор Vitals EWI 10-3daps

142912грн
Виробник: Vitals
Код: 57195
Наявність: В наявності

OverView

Оплата: Готівкою, безготівковий розрахунок (з ПДВ і без ПДВ) / картою Visa / MasterCard, кредит, оплата частинами, накладений платіж
 Доставка: Самовивіз зі складу
 Доставка в відділення Нова Пошта
 Доставка кур'єром Нова Пошта

 Гарантія: офіційна гарантія від виробника від 12 міс.
 Повернення / Обмін протягом 14 днів

 Інтернет магазин Сантехо є офіційним дистриб'ютором даного товару, Остерігайтеся підробок і контрабанди!

Характеристики генератора дизельного Vitals Professional EWI 10-3daps

Тип двигуна форкамерний V-подібний двоциліндровий чотиритактний
Робочий об'єм двигуна, куб.см 794
Діаметр циліндра / хід поршня, мм; 80/79
паливо дизельне
Ємність паливного бака, л 25
Витрата палива, гр / кВтˣгод 297
система запуску електричний стартер
Система запалювання самозаймання зі свічкою напруження
Частота обертів двигуна 3000
Потужність двигуна, к.с. 19
Обсяг масла в картері, л 2,3
Тип системи охолодження Водяне охолодження
Обсяг охолоджуючої рідини, л 2,6
Напруга змінного струму, В 380
Частота струму, Гц 50
Номінальна сила струму, А 15,2 / 19,0
Коефіцієнт потужності (сos Ф) 0,8
Вихід постійного струму 12 В / 8,3 А
Тип альтернатора синхронний
Регулятор напруги автоматичний (AVR)
ATS (АВР) покращена, цифрова з електронним управлінням
Варіант виконання корпусу шумопоглинальний кожух
Рівень шуму, дБ 76
транспортувальні колеса +
Попередньо передпусковий підігрівач +
Датчик низького рівня масла +
Контролер управління двигуном HGM 420
цифровий дисплей +
Лічильник мотогодин +
Габарити упаковки, мм 1280х750х860
Маса нетто / брутто, кг 300,0 / 310,0

опис

Дизельні міні-електростанції Vitals Professional EWI 10daps (однофазна) EWI 10-3daps (трифазна) представляють собою лінійку професійного генераторного обладнання, який виробляє електроенергію для споживачів одно-, трифазних мереж (380В / 220В) значної потужності до 10 кВт.

На відміну від попередніх поколінь дизельних генераторів, пропонованих на ринку, міні-електростанції Vitals Professional мають виняткові можливостями роботи в умовах підвищеної вологості і низьких температур в зимовий період за рахунок керування передпусковим підігрівом свічками розжарювання, розміщених в голівках циліндрів V-образного двокамерного чотиритактного двигуна підвищеної потужності.

Завдяки своїй надійності, економічності і такого результату до 76 дБ, рекомендовані для установки в якості основного або аварійного резервування енергопостачання.

З можливістю вибору варіантів запуску / зупинки:

 • в ручному режимі - електростартер (поворотом ключа);
 • в автоматичному режимі.

Автоматизований контроль управління оптимальним режимом роботи генератора і контроль якості вихідних параметрів вироблюваної електроенергії, яке досягається за допомогою синхронного щеточного альтернатора з системою стабілізації напруги AVR. Доступні варіанти налаштувань з приладової інформаційної панелі, що відображає поточний стан і перехідні процеси управління на всіх стадіях роботи міні-електростанції: лічильник мотогодин (HC), температура холодоагенту (WT), тиск масла (OP), рівень палива (FL), обороти двигуна ( RP), напруга акумуляторної батареї (VB), напруга зарядного пристрою (VD).

Автоматизоване управління за рахунок контролю всіх ключових показників стану працездатності двигуна: автоматична система відключення при перевантаженні, автоматична система відключення при перегріві, автоматична система відключення при низькому рівні масла, автоматичний старт / стоп і перехід в режим очікування по команді від системи подачі резервного живлення ATS.

Міні-електростанції обладнані форкамерно дизельними двигунами з водяним охолодженням, що мають переваги професійної техніки: високий ККД, стабільність, потужність і одночасно плавність роботи, економічністю - дбайливо витрачають паливно-повітряну суміш, скорочуючи вихлоп в атмосферу.

Представлені дизельні міні-електростанції спроектовані за оптимальною схемою компонування елементів і компактно розміщені на мобільного полегшеної платформі зі сталевої опорної рами з колесами з полімеру високої здатності навантаження. Легко управляються однією людиною як на місці розміщення для позиціонування, так і при переміщенні по майданчику без додаткових зусиль з однієї і / або з двох сторін. Зручні для хвата і упору рукоятки дозволяють переміщати виріб за допомогою 4-ох чоловік і до 6-ти при організації вантажно-розвантажувальних робіт. Не вимагають спеціальної амортизаційної подушки, що знижує витрати, спрощує проведення пуско-налагоджувальних робіт і впливає на оперативність розгортання мініелектростанцій.

Захисний шумознижуючими кожух також одночасно служить безпечної експлуатації та екранування електромагнітних наведень, виключаючи сторонній вплив на електронно-цифрові засоби розміщення поблизу від генератора під час його роботи (при облаштуванні оптимального захисного заземлення).

Дані моделі дизельних міні-електростанцій Vitals Professional адаптовані для автоматичного аварійного резервування в комплексі з модифікованими цифровими пристроями ATS і взаємодіє через сигнальний і силовий кабель, здійснюючи запуск / зупинку міні-електростанції з підключенням напруги генератора до навантаження споживача в автоматичному режимі.

Особливості моделі Vitals Professional EWI 10-3daps

 • високий ступінь готовності до експлуатації;
 • портативність, мобільність, потужність;
 • автоматизація пуску, роботи і контролю за станом двигуна;
 • швидкий електронний запуск, електростартер;
 • автоматизація управління двигуном;
 • не вимагає попередніх налаштувань оператором, користувачем;
 • автоматизація контролю за рядом систем двигуна: паливної, мастильної, перевантаження і перегріву;
 • оптимально розташовані всі елементи вироби;
 • стійкість до тривалої експлуатації у важких умовах;
 • можливість використання стаціонарно або тимчасово;
 • синхронний щітковий альтернатор;
 • автоматичний регулятор напруги, забезпечує високі показники якості вихідної напруги для вибагливої різноманітної електронної апаратури і засобів зв'язку;
 • запуск двигуна в зимових умовах, передстартовий підігрів;
 • рама обладнана шумопоглинальним кожухом;
 • елементи розташовані на полегшеної рами;
 • міцна і довговічна сталева конструкція.

Робота в умовах низьких температур

Досягнута за допомогою передпускового підігріву свічками розжарювання, розташованих в головках циліндрів V-образного двокамерного чотиритактного двигуна.

Система форкамерно-факельного запалювання

Підпал 30% паливної суміші в форкамері ретельно змішує решту паливно-повітряну суміш до займання основної її частини, що забезпечує краще використання паливної суміші, зменшує викиди і рівномірно розподіляє навантаження на деталі двигуна, що служить плавності ходу і збільшує ресурс двигуна.

Автоматичне управління і контроль за роботою генератора (цифровий контролер HGM420)

Автоматичне управління визначається алгоритмом і контрольними параметрами роботи генератора, стану первинних і вихідних електричних ланцюгів, даних з датчиків. Контроль виконується за допомогою ряду встановлених датчиків, контролюючих первинні параметри двигуна генератора. Контролер після автоматичного запуску самостійно відпрацьовує за алгоритмом пуску, оцінюючи відповідність заданих параметрів генератора, в разі виданої команди на дозвіл, до подачі напруги споживачеві, оцінюється якість вихідних параметрів - напруга, частота.

Під час роботи двигуна, контролером постійно опитуються і оцінюються дані від датчиків на відповідність заданим первинних параметрів генератора і вихідних параметрів напруги, частоти, струму.

У разі отримання інформації про заниження / завищення будь-якого вихідного, первинного параметра або виходу за межі заданого значення, контролер видає аварійну сигналізацію на ЖК-дисплей і при необхідності, якщо виключається застосування вихідної напруги або є загроза виходу з ладу виробу, зупиняє двигун за встановленою процедурою або екстрено. Інформація про причини зупинки відображається на РК-дисплеї.

Синхронний щітковий альтернатор

Переваги полягають у стабільності вихідних параметрів в разі різких змін навантаження споживача.

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Забезпечує стабільність вихідної напруги по всьому діапазону навантажень. Вихідні параметри змінної напруги відповідають умовам використання вимогливих до її якості електронних приладів, електронного обладнання, засобів зв'язку, спеціалізованих і побутових (персональні комп'ютери, оргтехніка, телевізори, котли і т.д.).

водяне охолодження

Дозволяє підтримувати роботу генератора на пікових навантаженнях тривалий час і виключає попадання пилу в двигун.

Шумознижуючими захисний кожух

Знижує до 76дБ робочий шум потужного генератора, запобігає механічні пошкодження основних елементів генератора, наведення електромагнітних завад від генератора і поразки стороннім напругою (захисне заземлення).

Робота в комплексі аварійного резервування під керуванням ATS

Управляється сигналами управління і взаємодії від ATS автоматично в режимі очікування до отримання сигналу на включення двигуна і при досягненні заданих параметрів вихідної напруги генератора будуть підключені до навантаження мережі споживача.

Додатковий вихід вторинного напруги, 12 В

Обладнані вторинним постійною напругою 12В / 8,3А, що забезпечує харчування постійним струмом блоку управління автоматичного резервування за допомогою сигнального кабелю, також є можливість зарядки акумуляторної батареї.

Комплектация
Общие данные
Технические характеристики
Характеристики
Характеристики двигателя

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Інші товари бренду Vitals

УШМ Vitals Professional Ls1290KNvp

1929грн

Пилосос будівельний Vitals Master PS 3014SPsw

4243грн

Пилосос будівельний Vitals Master PS 2514SPpd

2276грн

Перфоратор Vitals Master Ra 3013DS

2237грн

Мийка високого тиску Vitals Am 7.0-140wr optimum

4292грн

Двигун дизельний Vitals DM 14.0sne

17593грн

Популярні товари

Диск-терка і кришка ДТЗ КР-03

334грн
опис Якщо у Вас є Кормоізмельчітель ДТЗ КР-01 або ДТЗ КР -02, тоді пропонуємо Вашій увазі комплект..

Мотокоса Daishin SBX26W / GX35

4600грн
Мотокоса Daishin SBX26W / GX35 SBX26W / GX35 Модель SBX26W / GX35 ручка W-оброазная двигун HONDA GX3..

Тример Black & Decker ST5530-QS

2180грн
Компанія Black & Decker представляє нову модель - тример ST5530-QS, цей апарат має хорошу ергономічн..

Кущоріз електричний Black & Decker GT4245-XK..

2055грн
Кущоріз Black & Decker GT4245-XK опис Електричний кущоріз Black & Decker GT4245-XK - це побутовий ін..

Снігоприбиральник FORTE ST -1300

999грн
Снігоприбиральник forte st-1300 - компактний апарат, який розрахований для використання на невеликих..

Снігоприбиральник Кентавр СУ6165Е..

13650грн
Технічні характеристики Тип двигуна одноциліндровий, 4-тактний, OHV 25 ° Максимальна потужність, к.с..