Перетворювач з 12 в 220 вольт напруги Yato YT-вісімдесят одна тисяча чотиреста дев'яносто-один

Уточнити ціну
4239грн 5170грн
-18%

Перетворювач з 12 в 220 вольт напруги Yato YT-81490

Уточнити ціну
3067грн 3740грн
-18%

ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ EI-7011-030H (22кВт)

Уточнити ціну
0грн

ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ EI-7011-020H (15кВт)

Уточнити ціну
0грн

ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ EI-7011-015H (11кВт)

Уточнити ціну
0грн

ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ EI-7011-010H (7,5 кВт)

Уточнити ціну
0грн

ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ EI-7011-007H (5,5 кВт)

Уточнити ціну
0грн

Перетворювач частоти EI-7011-005H (3,7кВт)

Уточнити ціну
0грн
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Перетворювачі частоти в Києві

Частотний перетворювач - пристрій електронного типу, що представляє собою досить складну конфігурацію. Призначенням обладнання є управління і контроль змінного струму двигуна. З огляду на складність конструкції і функціоналу, перш ніж приступити до монтування перетворювача частоти, слід або володіти хоча б початковими технічними навичками інженера, або уважно вивчити його параметри та інструкцію по експлуатації.

Існує два види приладів:

  • З векторним керуванням - більш конструктивно непросте пристрій, що працює так, що відношення моменту обертання двигуна до моменту навантаження залишається незмінним практично протягом всієї регулювання швидкості.
  • Зі скалярним керуванням - простий в управлінні, оскільки зберігається стабільність відносини напруги з частотою і здійснюється контроль виключно цих параметрів.

Сфера застосування частотного перетворювача

Дана категорія апаратів використовується в промисловості і в побуті. Якщо говорити про витрати на придбання, для промислового застосування вони повністю виправдані завдяки вагомим перевагам експлуатації, тому доцільно купити частотний перетворювач, вибравши необхідну модель на сайті '' Керамін ''.

Його застосування дозволяє істотно скоротити витрату електроенергії при виконанні ремонтних робіт. Крім того, перетворювач частоти знижує виробничий шум, захищає працездатність двигуна при коротких замиканнях, перевантаженнях, перегревах, а також дозволяє плавно регулювати частоту його обертання.

Якщо купити частотний перетворювач в Україні і встановити його на електродвигун побутового кондиціонера, наприклад, користувач отримує можливість регулювати і утримувати стабільне значення температури і вологості в приміщенні. Монтування на двигун ліфта або електропідйомника дозволить в рази зменшити навантаження на конструкцію і заощадити витрата енергії порядку 40%.

Де частотний перетворювач купити в Україні?

Якщо у вас виникли проблеми з вибором оптимального пристрою, попередньо ознайомтеся з характеристиками, на які слід звернути увагу в першу чергу:

  • Вихідний струм. Значення цього параметра відбивається на режимі дії силових транзисторів. Його необхідно звіряти відповідно до паспортним значенням самого двигуна.
  • Потужність. Вибирається в залежності від номінального значення двигуна. Припустимо найближчим можливе значення, але не сильно завищений.
  • Діапазон регулювання - істотний критерій оцінки, особливо якщо є необхідність в зниженні оборотів більш ніж на 20% від номінального значення.

Завдяки перерахованим вище достоїнств роботи, обладнання даної лінійки товарів користується попитом серед споживачів України, які можуть купити перетворювач частоти по об'єктивної вартості, відвідавши каталог компанії '' Керамін ''. Тут ми зібрали якісні товари кращих виробників, співпрацюючи з ними без посередників. Це гарантує оригінальність продукції і її високу якість, а також відсутність додаткових націнок при оформленні замовлення.

Щоб купити обладнання вітчизняного або європейського виробництва з доставкою до Харкова, Львова або по Києву, достатньо заповнити спеціальну форму замовлення на сайті або зв'язатися з менеджерами інтернет-магазину в телефонному режимі. Наші консультанти відповідять на всі питання і в разі потреби допоможуть вибрати якісний і довговічний товар за доступною ціною.


🔥 Яка ціна на Перетворювачі частоти в 2022 році?

Середня вартість на товари з категорії Перетворювачі частоти: 4455грн. Діапазон цін від 3740грн до 5170грн.

Ціни на Перетворювачі частоти в Santeho 2022

Товар Ціна
Перетворювач з 12 в 220 вольт напруги Yato YT-вісімдесят одна тисяча чотиреста дев'яносто-один 4239грн
Перетворювач з 12 в 220 вольт напруги Yato YT-81490 3067грн
ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ EI-7011-030H (22кВт) 0грн
ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ EI-7011-020H (15кВт) 0грн
ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ EI-7011-015H (11кВт) 0грн