Газовий комплект для генераторів. Карбюратор бензин- газ з редуктором (5,0-6,0кВт)

Уточнити ціну
638грн

Карбюратор бензин- газ з редуктором Кентавр (2,0-2,8кВт)

Уточнити ціну
518грн

Комплект роботи на газу газі для генератора

Уточнити ціну
0грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Завдяки спеціальному обладнанню можна переоснастити бензиновий генератор для використання газу в якості основного палива. Комплект роботи на газу є популярним сучасним рішенням, тому що він дозволяє забезпечити повноцінну експлуатацію з високими показниками надійності і безпеки. Подача газу в такому випадку буде відбуватися через спеціальний редуктор.

Особливості комплектів для роботи на газу

Газовий комплект для бензинових електричних генераторів створений фахівцями для розширення функціональних можливостей. Можна скористатися альтернативним видом палива, яке також є економічніше. У набір входять різноманітні спеціальні деталі, які встановлюються безпосередньо в систему живлення генератора. Це дозволяє використовувати газ в балонах, забезпечивши потрібний рівень безпеки. Можна без особливих труднощів замінити досить дорогий бензин на більш доступний і екологічно чистий газ. Це прямий шлях до гарної економії, підвищенню рівня надійності і безпеки. Паралельно можна розраховувати також на економію ресурсу двигуна.

Купити комплект роботи на газу неймовірно просто, якщо звернутися в перевірений інтернет-магазин. Зазвичай в нього входить спеціальний редуктор, який використовується для стабілізації рівня тиску, оптимізації робочого рівня. Також є там клапан, змішувач, шланг високого тиску, форсунки. Спеціальні прокладки дозволяють виключити ймовірність виникнення небезпечних газових витоків. Вони присутні в більшості наборів.

Переваги газових комплектів

Комплект роботи на газу купити зараз хочуть багато через досить великої кількості переваг. Серед основних плюсів використання спеціального комплекту можна відзначити:

  • Можливість простого переходу на інший вид палива. Це дозволяє забезпечити значну економію. В середньому вона становить близько 40 відсотків, що вважається більш ніж гідним показником. Паралельно вдається знизити рівень витрат на виробництво електричної енергії.
  • До складу сучасного газового палива не входять різноманітні включення баластного типу, що забезпечує більш безпечний і чистий вихлоп у мотора генератора.
  • Функціонування двигуна стає більш довговічним, тому що збільшується ресурс через зміну типу палива.
  • Вартість газу в значній мірі нижче, ніж бензину, що неймовірно актуально на сьогоднішній день для більшості користувачів.

Комплект роботи на газу ціна якого цілком прийнятна, дозволяє ефективно модернізувати бензиновий генератор, отримати чимало значних переваг. Важливо лише правильно підібрати комплект, придбати його в надійному місці. Експерти рекомендують попередньо проконсультуватися для вдалого вибору. Тоді комплект точно буде мати всі необхідні характеристиками для ефективного використання, обійдеться в розумну ціну. Високоякісні комплекти зараз придбати неймовірно просто в спеціалізованому інтернет-магазині, який гарантує чесні ціни та гідний сервіс.

Якісний комплект роботи на газу для генератора

Для використання в якості палива в бензинових генераторах газу, необхідно встановлювати комплект роботи на газу, при цьому подача газу відбувається через редуктор. Надійний захист від протікання газу забезпечується завдяки наявності в генераторі клапана для перекриття шляху в карбюратор.

Якщо ви будете використовувати комплект роботи на газу, то отримаєте такі переваги:

  • значну економію палива, яка досягає 40% (якщо використовувати зріджений газ);
  • чистий і бездимний вихлоп - система електрокерування, яка встановлена на двигуні, дозволяє спалювати суміш повітря і палива для потрібного рівня, що дозволяє знизити кількість чадного газу і азоту в вихлопних газах;
  • моторесурс збільшується до 25% завдяки роботі на газу, а не дизельному паливі або бензині.

Ви можете швидко і вигідно придбати комплект роботи на газу зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону або виконавши замовлення онлайн. Крім того, ми пропонуємо вам недорого придбати дизельні генератори великої потужності, зварювальні генератори і будь-яку високоякісну техніку для будинку. Чекаємо ваших дзвінків!


💰 Які Комплект роботи по газу найдешевші?

🍀 Які Комплект роботи по газу найпопулярніші у 2021 році?

💎 Які Комплект роботи по газу актуальні в 2021 році?

У 2021 році найбільш актуальні товари це: Газовий комплект, модель KMS-3 з ціною 1235грн, Газовий комплект, модель KBS-2 з ціною 1615грн, Карбюратор бензин- газ з редуктором Кентавр (2,0-2,8кВт) з ціною 518грн.

🔥 Яка ціна на Комплект роботи по газу в 2021 році?

Середня вартість на товари з категорії Комплект роботи по газу: 1067грн. Діапазон цін від 518грн до 1615грн.