Ціни на печі булерьян

У 1993 році в Канаді на фірмі '' Булерьян '' був випущений перший опалювальний котел. Користувачі відразу оцінили його економічність, надійність конструкції і абсолютну безпеку при експлуатації. Сьогодні ж печі '' Булерьян '' придбали ще більшу популярність, а всі її переваги можуть оцінити клієнти по всьому світу.

Придбання такої моделі обладнання - найкраща альтернатива газовому опаленню, і ось чому: в епоху тотального подорожчання енергоресурсів, в більшості сімей стали серйозно замислюватися над тим, щоб купити альтернативні джерела обігріву. В даному випадку купити печі '' Булерьян '' - відмінне рішення проблеми.

Принцип роботи агрегату полягає в спалюванні дров - сировини, яке в наших регіонах є більш, ніж доступним. Але деревина не горить в прямому сенсі цього слова, а повільно тліє, за рахунок чого тепловіддача збільшується, а сировину економно витрачається.

Додатковим фактором на користь придбання саме канадських моделей котлів є їх конструктивна особливість. Так, більшість пристроїв, що працюють на твердому паливі за принципом водяної бані, обігрівають приміщення за допомогою віддачі тепла зі своїх поверхонь. Дане обладнання влаштовано трохи інакше - повітря нагрівається за рахунок тепла, що виходить з самого котла. Це дає всі підстави отримувати максимально можливий ККД.

Компанія '' Керамін '' надає своїм клієнтам можливість купити піч Булерьян в Києві, оскільки це першокласне обладнання, що реалізовується безпосередньо від виробника. Залежно від потужності і вибраних габаритів, агрегат, який працює на дровах, може бути встановлений в приміщеннях з різною площею і призначенням: житлові будинки, склади, станції і виробничі цехи.

Купити піч булерьян в Україні

У житлових приміщеннях опалювальна піч '' Булерьян '' вимагає уважного підходу до встановлення. Пожежна безпека передбачає:

 • наявність підлоги і стелі з негорючих матеріалів (або з тепловою ізоляцією);
 • обмотку димоходу мінеральною ватою з мінімальною товщиною в 200 мм;
 • присутність димоходу з довжиною не менше 4 м і товщиною не менше 120 мм.

Виконання даних вказівок - запорука вашої безпеки і збереження майна.

Позитивні якості печі '' Булерьян ''

Як уже зазначалося, агрегати канадського виробника мають чимало плюсів, оскільки навіть установка з невеликими габаритами з легкістю опалює до 100 м2 простору, при цьому час між закладками може досягати 12 годин. Звичайно, час згоряння дров буде залежати від обраного режиму потужності і від сорту самої деревини, але в цілому, цей пристрій дуже економічно, а повітря прогрівається максимум за 3 години до потрібної температури.

В інтернет-магазині '' Керамін '' можна купити піч '' Булерьян '' в Україні за доступною вартості. Вони порадують власників привабливими дивідендами у вигляді:

 1. Можливістю опалити відразу великі площі.
 2. Конвективним прогріванням простору.
 3. Відсутністю побічних ефектів від горіння: диму, сажі, кіптяви.
 4. Економною витратою палива.
 5. Високим ККД.

Крім того, варто відзначити доступну ціну пристроїв і їх довговічність, тому з придбанням даного функціонального і продуктивного обладнання ви забезпечуєте себе вигідною економією.

Якщо ви не знали, де можна придбати дров'яну піч в Києві за доступними розцінками, ознайомтеся з широким асортиментом продукції на сайті нашого інтернет-магазину. Тут зібрані кращі моделі установок від перевірених заводів-виготовлювачів, з якими ми співпрацюємо без посередників протягом довгих років. Це дозволило завоювати довіру тисячі споживачів, що оформляють доставку якісних печей в будь-який регіон України. Крім того, користувачі відзначають ряд інших достоїнств співпраці з нашим підприємством:

 • Миттєва обробка і відправка замовлень за вказаною адресою
 • Максимально низькі ціни, в порівнянні з конкуруючими компаніями
 • Висока якість товарів, що реалізуються
 • Консультування клієнтів в телефонному режимі
 • Готовність допомогти з вибором оптимальної моделі

Виникли питання або цікавлять детальні параметри роботи обраної моделі? Телефонуйте нашим операторам в робочий час магазину.В категорії немає товарів