Інкубатори являють собою спеціальні пристрої, які дозволяють розводити птахів. Сучасний ринок переповнений різноманітними моделями, які відрізняються характеристиками і видами. Тому завжди можна знайти ефективне рішення під конкретні можливості.

Особливості та різновиди інкубаторів

Відрізнятися вони можуть за багатьма параметрами, серед яких нагрівальний елемент, місткість, тип перевороту і т.д. Якщо придбати якісну модель, можна буде без проблем виводити курчат у відповідних умовах. Застосування інкубаторів досить затребуване серед багатьох фермерів і тих, хто зібрався зайнятися розведенням птиці. Можна одночасно виводити велику кількість курчат, що важливо.

В основному таке обладнання використовується для домашньої і комерційної інкубації. Це пристрій виконує функції курки. У ньому яйця зберігаються, періодично перевертаються, що дозволяє створити оптимальне середовище для розвитку, поки не вилупиться пташеня.

Сучасні моделі можуть відрізнятися вартістю та іншими параметрами. Автоматичні моделі є оптимальним варіантом для виходжування яєць. Є моделі з інтегрованим і виносним регулятором. На ринку є моделі, які стоять відносно недорого, але можуть містити велику кількість яєць. Багатоповерхові агрегати вважаються непоганим вибором, тому що допомагають економити простір, домагатися підвищеної продуктивності в вирощуванні пташиного молодняку. Купити інкубатор важливо в перевіреному місці, вибравши надійного виробника і інші параметри. Не варто орієнтуватися під час вибору тільки на вартість. Треба враховувати робочі параметри і інші деталі.

У сучасних моделях можна регулювати температуру всередині. Місткість може становити кілька десятків яєць. Все залежить від типу яєць. Чим більше вони будуть, тим менше їх поміститися всередину. Найчастіше застосовується ламповий тип обігріву, а сам пристрій оснащується термометром для відстеження параметрів і регулятором.

Купити якісні інкубатори в Україні

Інкубатори купити можна для розведення різноманітних видів птахів, наприклад, курок, гусей, перепілок, індиків, качок. Відповідно до потреб треба вибирати інкубатор. Можна придбати одне або декілька пристроїв, що безпосередньо залежить від масштабів діяльності. Важливо вибирати надійне обладнання в перевіреному місці. Тоді можна розраховувати на наступні переваги:

  • Якісне функціонування.
  • Ефективність в роботі.
  • Довговічність і т.д.

Найпоширенішими вважаються моделі, в яких яйця треба перевертати вручну. Робити це треба кілька разів на добу. Можна придбати і більш просунуті моделі, однак їх вартість буде на порядок вище. Інкубатори ціна яких прийнятна, дозволяють домогтися потрібного результату в розведенні птахів без особливих труднощів. Головне оформити замовлення в надійному магазині, де пропонується якісне інкубаційне обладнання в асортименті і за чесними цінами. Додатково можна розраховувати на професійну консультацію, сучасний сервіс та ін.

Інкубатори для яєць

Якщо ви хочете ефективно вести господарство і вирощувати птицю, тоді варто придбати сучасні автоматичні інкубатори. Завдяки цьому обладнанню для виходжування яєць, ви зможете штучним способом вивести пташенят, які можуть повноцінно рости і розвиватися. Інтернет-магазин Керамін пропонує вам вибрати інкубатори з:

  • вбудованим регулятором
  • виносним регулятором

Також в нашому магазині ви зможете легко знайти і замовити якісний інвентар для будь-яких садово-господарських робіт. Наприклад, в нашому каталозі завжди є форма «Садова доріжка» для декорації вашого саду, дроворуби для простої підготовки до зимової пори, і все необхідне для вашого саду та городу. Якщо вас зацікавила наша пропозиція - телефонуйте в будь-який зручний час.В категорії немає товарів