Гидроаккумулятор Vitals UTHS 50

Уточнити ціну
2640грн

Гидроаккумулятор Vitals UTV 100

Уточнити ціну
2555грн

Гидроаккумулятор Vitals UTV 80

Уточнити ціну
2216грн

Гидроаккумулятор Vitals UTH 80

Уточнити ціну
2216грн

Гидроаккумулятор Vitals aqua EPDM 100л

Уточнити ціну
1796грн

Гидроаккумулятор Vitals aqua EPDM 80л

Уточнити ціну
1580грн

Гидроаккумулятор Vitals UTHS 24

Уточнити ціну
1575грн

Гидроаккумулятор Vitals aqua UTH 50

Уточнити ціну
1066грн

Гидроаккумулятор Vitals aqua EPDM 24л нерж.

Уточнити ціну
1004грн

Бак расширительный сферический разборной Vitals aqua HVT 24

Уточнити ціну
576грн

Гидроаккумулятор Vitals aqua UTH 24

Уточнити ціну
512грн

Бак расширительный сферический разборной Vitals aqua HVT 12

Уточнити ціну
512грн

Гидроаккумулятор Vitals aqua EPDM 24

Уточнити ціну
435грн

Бак расширительный сферический разборной Vitals aqua HVT 8

Уточнити ціну
403грн

Бак расширительный сферический разборной Vitals aqua HVT 5

Уточнити ціну
339грн
Показано від 1 до 15 з 15 (всього сторінок: 1)

Гідроакумулятор для опалення

Кожен раз, при підготовці до холодів, особливу увагу ми приділяємо справності опалення, будь то центральна система або її автономний варіант. Оцінюючи готовність до зими, особливу увагу варто звернути на справність основних елементів, що відповідають за ефективність функціонування. Одним з таких комплектуючих, є демпферні розширювальні баки для води або гідроакумулятори. Що це за пристрій і яка від нього практична користь, розберемося детальніше в нашій статті.

Якщо ви вирішили встановити автономне опалення, вам необхідний гідроакумулятор або гидробак, який вбереже від передчасного виходу системи з ладу. Що являє собою гідроакумулятор? Це бак, основним завданням якого є, запобігання прориву або поломки труб і кранів, при розширенні теплоносія. Іншими словами, розширювальні баки на воду беруть на себе основний удар в разі надмірного збільшення обсягів гарячої води або перебоїв з водопостачанням. Якщо ви вирішили купити розширювальний бак для опалення, розберемося які види гидроаккумуляторних систем представлені на ринку.

Накопичувальні водяні акумулятори прийнято розділяти на два типи:

Відкритий бак розширювальний - проста в експлуатації станція, холодну воду в який можна доливати вручну, без використання додаткового насоса. Ціна такого розширювального бака невисока через його досить примітивного пристрою. Незважаючи на зовнішню простоту бачка, використання такого типу гідроакумулятора, пов'язане з рядом незручностей, а саме:

  • Складність установки в верхній точці опалювальної системи;
  • Недостатній тиск:
  • Швидкий знос металу, навіть якщо бачок виготовлений не з нержавійки.

Закритий гідроакумулятор - розширювальний бак опалення зі спеціальною мембраною з гуми, де циркуляція води відбувається за допомогою невеликої насосної станції. За рахунок свого пристрою, такі мембранні ресивери мають цілий ряд переваг в порівнянні з напірними гідроакумуляторами:

  • Завдяки герметичності, відсутній ризик випарів теплоносія і корозії труб і основних вузлів;
  • Невеликий розмір;
  • Можливість експлуатації при високому тиску;
  • Використовується для холодного і гарячого водопостачання, для кожного з видів використовується своя мембрана - з харчової і технічної гуми.

Демпферний розширювальний бак буває різних обсягів: від 10 до 5000 літрів, в залежності від складності та обсягів системи, в яку він буде встановлюватися. Перед гідроакуккумулятором, фахівці радять встановлювати дренажні системи або пристрої, щоб уникнути в нього попадання сторонніх предметів.

Розширювальний бак для опалення - просте, але в теж час незамінний пристрій для тривалого і безперебійного функціонування автономних систем опалення. Купити гідроакумулятор в Україні, ви зможете не тільки в Києві чи інших великих містах, але залишивши заявку в нашому інтернет магазині. Ми з радістю допоможемо підібрати і купити розширювальний бачок для опалення, що підходить саме під ваш запити, і організуємо швидку доставку в ваш населений пункт.


💰 Які Гідроакумулятори І Баки розширювальні найдешевші?

ТОП-3 недорогих товарів з даної категорії є: Бак расширительный сферический разборной Vitals aqua HVT 5 з ціною 339грн, а також Бак расширительный сферический разборной Vitals aqua HVT 8 з ціною 403грн, Гидроаккумулятор Vitals aqua EPDM 24 з ціною 435грн.

🍀 Які Гідроакумулятори І Баки розширювальні найпопулярніші у 2021 році?

💎 Які Гідроакумулятори І Баки розширювальні актуальні в 2021 році?

У 2021 році найбільш актуальні товари це: Гидроаккумулятор Vitals aqua UTH 50 з ціною 1066грн, Бак расширительный сферический разборной Vitals aqua HVT 5 з ціною 339грн, Гидроаккумулятор Vitals aqua EPDM 80л з ціною 1580грн.

🔥 Яка ціна на Гідроакумулятори І Баки розширювальні в 2021 році?

Середня вартість на товари з категорії Гідроакумулятори І Баки розширювальні: 1490грн. Діапазон цін від 339грн до 2640грн.