Каток для газону PowerPlus pow 63890

Уточнити ціну
2800грн

Каток для газону ручної HECHT 501

Уточнити ціну
2499грн
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Щоб забезпечити ідеальну якість рулонного газону, стане в нагоді спеціальне обладнання - каток. Завдяки йому можна забезпечити максимально щільне прилягання до грунту. Це позитивно впливає на швидкість, з якою приживається газон до землі. Для створення ландшафтного дизайну каток для газону знадобиться. Важливо підібрати якісну модель від відомого виробника, яка напевно буде володіти всіма необхідними характеристиками.

Особливості сучасних ковзанок для газону

Використання катка може знадобитися на різних етапах, наприклад, під час постілке або ремонту газонного покриття. Можна використовувати його повністю для всього покриття або окремих ділянок. Це обладнання дозволяє усунути різноманітні дефекти на грунті, серед яких ямки, горбки. Це гарантує привабливість газону.

Купити каток для газону можна і для виконання інших робіт. Те універсальне обладнання, яке стане в нагоді для підготовки садових доріжок. Наприклад, якщо доріжка викладена з гравію, її треба правильно закатати. Можна розраховувати на якісне ущільнення поверхні доріжок, що позитивно позначиться на зручності їх експлуатації. За якісно утрамбованої поверхні йти набагато приємніше. Під ногами буде відчуватися тверде покриття, яке нікуди не буде провалюватися.

Особливо важлива перша укочення газону. Від цього залежить його привабливість, довговічність і інші важливі характеристики. Бажано займатися укочуванням на регулярній основі, щоб підтримувати оптимальний стан. В першу чергу вона необхідна після обробки мульчею, стрижки. Це гарантує якісне засвоєння добрив. Грунт буде швидше насичуватися різноманітними корисними речовинами, що матиме позитивний вплив на зростання трави. Вона буде зеленою, рівною і соковитою.

Укочування є необхідністю після зими, коли на поверхні присутній невеликий крижаний шар. Треба виключити блокування замерзлою водою циркуляції вологи і кисню. Це легко зробити за допомогою спеціальної ковзанки. Він роздрібнить років, прискорить процес танення, дозволить повітрю повноцінно проникнути всередину грунту.

Який каток для газону краще придбати?

Каток для газону купити зараз нескладно. Головне вибрати оптимальну модель. Є дві основні категорії:

  • Механічні. Це оптимальний варіант для догляду для газонів, що володіють солідною площею.
  • Ручні. Вони відрізняються простотою у використанні, що робить їх дуже популярними.

Ручні моделі ковзанок відрізняються невеликою вагою. Щоб його збільшити, робоча ємність заповнюється водою або ж піском. Це дозволяє забезпечити оптимальний тиск на газон. Відрізнятися в різних моделях може ширина барабана. Відповідно змінюється і площа оброблюваної поверхні за один раз. У сучасних моделях на поверхні часто присутні спеціальні шипи для ефективної аерації ґрунту. Каток для газону ціна якого залежить від марки, розмірів та інших факторів, можна придбати без особливих проблем. Це корисна покупка для всіх садівників і любителів красивих газонів.

Якісний каток для газону вигідно купити в Керамін

Якщо ви хочете зробити свою ділянку ідеальним, тоді необхідно потурбуватись про красивому і доглянутому газоні. Багато в чому його якість залежить від якості підготовленого майданчика, правильного посіву і догляду за травою. Саме для всього цього може згодитися каток для газону.

Для чого застосовують каток?

  • влаштування доріжок
  • Підготовки майданчика під посів газону
  • Ущільнення землі після посіву насіння
  • Прикочування трави після мульчування
  • Простий і швидкого укладання газону в рулонах

Варто також відзначити, що після стрижки трави за допомогою катка можна додати вашому газону ідеальний вид і зробити його максимально м'яким. Тому, щоб досягти досконалості на садовій ділянці, варто звернути увагу на таку покупку, як каток для газону. Інтернет-магазин Керамін пропонує вам широкий асортимент садової техніки, де ви також можете замовити сінокосарки, мотоблоки, причепи до мотоблоків та багато іншого, що допоможе спростити вашу роботу в саду і на городі.


🔥 Яка ціна на Каток для газону в 2022 році?

Середня вартість на товари з категорії Каток для газону: 2650грн. Діапазон цін від 2499грн до 2800грн.

Ціни на Каток для газону в Santeho 2022

Товар Ціна
Каток для газону PowerPlus pow 63890 2800грн
Каток для газону ручної HECHT 501 2499грн