Секатор акумуляторний Li-ion 1,3 Ah Sturm CS7214

Уточнити ціну
860грн 955грн
-10%
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Секатори садові

Якісний садовий прищеплювальний секатор недавно з'явився в Україні і вже став незамінним інструментом для професійних садівників і садівників-любителів. Назва пристрою секатор відображає його механізм дії - лат. «Seco» означає «різати, січ». Цей інструмент був винайдений на початку 19 століття у Франції для обрізки винограду.

Спеціальні секатори купити в Києві можна як в інтернет магазині з доставкою, так і в стаціонарному магазині садового інвентарю. Застосування таких ножиць в рази підвищує шанси на успіх при щепленні дерева, значно прискорює сам процес. Ціна варіюється істотно і залежить від багатьох характеристик.

Перед тим, як купити секатор для обрізки дерев, варто чітко визначити специфіку мета його використання. У продажу в інтернет магазині представлені секатори для різних робіт:

 • проріджування гілок дерева - поліпшення освітлення нижніх ярусів, обрізка слабких, дрібних гілок;
 • формування крони, куща - надання певної форми і естетики кущах, деревах;
 • омолодження і підвищення родючості дерева, чагарнику за допомогою видалення деяких гілок;
 • ліквідація непродуктивних, хворих, сухих, що примерзли частин дерева;
 • щеплення і перещеплення - перенаправляє рух соку по гілках, обеспеспечівает правильний і точний щепу.

В Україні можна купити професійні садові секатори всіх видів і модифікацій:

 • Звичайний садовий секатор (механічний, електричний і акумуляторний);
 • Обхідний (стандартний);
 • Сучкорез (для зрізання товстих гілок і твердих сучків);
 • Чагарниковий (для додання форм і обрізки кущів);
 • Ножиці з наковаленкой;
 • Універсальні секатори з храповим механізмом. Купити храповой різак обов'язково для робіт і з сухими, і живими деревами;
 • Різаки для фігурної обрізки (топіарі) чагарників і деревовидних рослин;
 • Штанговий секатор з телескопічною штангою. Розроблено для підрізання високих кущів винограду, високо розташовані гілки дерев;
 • ПРИЩЕПНИЙ однорічний секатор.

Прищепні ножиці з електричним або ручним механізмом створені для вивірених, максимально точних надрізів живців культурних рослин, для їх підщепи перед приєднанням в процесі прищеплення. Кожен садівник, будь то професіонал по винограду з Одеси, або дачник-любитель в Києві, знає, що в щепленні найголовніше - приживлюваність. Вона забезпечується щільним приляганням підщепи та прищепи, щоб забезпечити ідеальні професійних якісних садових прищепних секаторів.

Схема дії при щепленні досить проста:

 1. У гніздо секатора поміщається основа підщепи або держак прищепи.
 2. Різким рухом здійснюється надріз зазначеної виробником форми.
 3. Для другої частини рослини в інвентарі передбачений парний зріз.
 4. Частини гілки повинні легко і щільно вкладатися, подібно елементам пазла.
 5. Отримане з'єднання надійно закріплюється.

Важливо! Для гілок різної товщини і різних робіт (наприклад, щепа ниркою) не обов'язково різні секатори для різання купити в Києві. Багато виробників додатково комплектують свій товар змінними насадками-ножами.

Діаметр гілки, яку можуть зрізати садові ножиці для щеплення, - 10-15 мм. При виборі важливо звертати увагу на цей параметр. Моделі з низькою ціною (часто родом з Китаю) спокушають розширеним уявно функціоналом. Але по факту їх якість зводить нанівець ці можливості. Фахівці використовують моделі прищепного акумуляторного або ручного секатора з межею до 12 мм, який прослужить не один рік.

Наш інтернет магазин пропонує до продажу секатори з перевіреними надійними механізмами, відмінно заточеними ножами з високовуглецевої сталі, ергономічними ручками з армованого скловолокна і металу. Менеджери-консультанти допоможу Вам визначитися з вибором виробника, моделі і комплектації.


🔥 Яка ціна на Садові секатори в 2021 році?

Середня вартість на товари з категорії Садові секатори: 955грн. Діапазон цін від 955грн до 955грн.