Щогла Masalta ML44-3

Уточнити ціну
38333грн 42593грн
-10%
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Щоб ремонтні або будівельні роботи могли здійснюватися в будь-який час, потрібна відповідна підготовка і обладнання. Спеціальні світлові щогли з генератором є ідеальним рішенням в подібних ситуаціях, тому як дозволяють створити оптимальні умови для роботи. Щогли освітлення можуть відрізнятися типом, розмірами, потужністю і іншими характеристиками. Головне купувати їх в надійному місці, щоб отримати гарантію якості та інші переваги.

Особливості та головні параметри світлових щогл

Зараз світлові щогли представлені у великому асортименті. Вони бувають підключаються і автономними. До останнього варіанту відносяться моделі, в комплекті з якими йде свій власний джерело живлення. Зазвичай це бензиновий або дизельний генератор, який може відрізнятися потужністю. Підключаються моделі йдуть без генератора в комплекті. Їх необхідно підключати до мережі або до спеціальної установки, що генерує світло.

Щоб організувати автономне освітлення на будівельних майданчиках різного типу використовується мобільна світлова щогла. Це незамінний елемент для проведення відновлювальних, ремонтних і будівельних робіт. Часто щогли такого формату використовуються при виникненні екстрених ситуацій.

Існують також телескопічні моделі, які будуть ефективні на масових заходах, для організації якісного освітлення значній площі. Такі пристрої застосовуються на промислових об'єктах і т.д.

Автономні щогли мають масу незаперечних переваг, серед яких можна відзначити:

  • Мобільність і простота використання.
  • Універсальність.
  • Придатність до ремонту.
  • Довговічність.
  • Можливість тривалої експлуатації в автономному режимі.
  • Можливість висвітлювати істотну територію і т.д.

Але отримати повний набір основних переваг можна тільки, якщо купити світлову щоглу від відомого виробника і в перевіреному місці. Устаткування може використовуватися фактично в будь-який час року, в різних типах приміщень, на відкритому повітрі. Це дуже зручно.

Для проведення будівельних робіт, які здійснюються в кілька змін, наявність на майданчику спеціальних щогл стає обов'язковою вимогою. Можна буде висвітлити робочий простір для фахівців, створити відповідні умови для якісного виконання всіх робіт.

Купити світлові щогли за приємними цінами

Придбання такого обладнання краще здійснювати в надійному інтернет-магазині, тому що це забезпечує доступ до великого вибору, оптимальні ціни, можливість отримання ретельної консультації у грамотних фахівців і багато іншого.

Зараз світлові щогли купити в Києві не складе ніяких труднощів, якщо звернутися до нас. Інтернет-магазин пропонує чесні умови, відмінна якість продукції. Він неодноразово показував себе в ролі відповідального і надійного партнера. Всі світлові щогли ціна яких відрізняється в залежності від типу, технічних характеристик і інших чинників, можна придбати на вигідних умовах. Є можливість з вибором зручних методів оплати, доставки і т.д.


🔥 Яка ціна на Освітлювальні мачти в 2022 році?

Середня вартість на товари з категорії Освітлювальні мачти: 42593грн. Діапазон цін від 42593грн до 42593грн.

Ціни на Освітлювальні мачти в Santeho 2022

Товар Ціна
Щогла Masalta ML44-3 38333грн