Основна проблема при заточуванні різального інструменту на електронаждаке, при 3000 об / хв, або на кутова шліфувальна машина, при 6000-12000 об / хв, це швидка швидкість зняття металу.
При контакті кам'яного диска з ножем утворюються іскри, значить ріжучакромка, при терті з абразивними зернами оснащення, нагрівається до 1000 °. Це призводить до зміни структури поверхневого шару заточуваного полотна рубанка, ножиць або стамески і втрати їх міцності властивостей.
Кола шліфувально полірувального верстата WorkMan 8101 обертаються при 95 обертах на хвилину, що не дає утворюватися високим миттєвим температур і уникнути неконтрольованого відпустки ріжучої кромки.
На наждак обробляється інструмент тримають в руках або спирають на маленьку прямокутну майданчик, контактуючи при заточуванні з торцем, бічною поверхнею диска.
На корпусі WorkMan 8101 є фіксатори для універсального супорта з можливістю його установки в горизонтальній і вертикальній площині. Крім того він регулюється по висоті і може розгортатися на 180 °.
Супорт є направляючої і опорою при русі пристосувань з затиснутими в них ножами, що дозволяє точно витримувати заданий кут при шліфуванні по периферії кола.
При виборі "мокрого точила" воліють максимальний діаметр і товщину абразивного каменю. На шліфувально полірувальному верстаті WorkMan 8101 встановлений дрібнозернистий високоякісний коло 250 х 50 мм, що покращує умови при наведенні ріжучої кромки, і знижує вартість обробки. До того ж періодичне застосування пристосування для правки периферії каменю незначно, але зменшує його діаметр.
Частота обертання диска 95 оборотів в хвилину є оптимальним показником якісної заточки ножів і відрізняється від швидкостей обертання оснащення точив інших торгових марок.
Саме на таких оборотах вода, захоплююча каменем і переходить на лезо, створює на ньому тонкий шар для охолодження, але не заливає руки.
Крім цього, на відміну від більшості конкуруючих моделей, WorkMan 8101 оснащений реверсом. Тобто у заточника є можливість, не підходячи до протилежної сторони верстата, одним натисканням клавіші перемикача, змінити напрямок обертання на протилежне.
Два типу оснащення встановлених на валу електродвигуна служать для отримання різних ступенів шліфування / полірування.
На абразивному колі формують жало леза сточуючи фаску під певним кутом. Обертається він в сторону заточуваних ножиць, стамесок або ножів, набігаючи на їх ріжучу кромку.
Диск на чверть занурений в ємність з водою, яка забирає утворилося при терті тепло, продукти зносу і запобігає засолювання.
Обслуговування вологого каменю будь-якого шліфувально полірувального верстата передбачає злив рідини після роботи і чистку ємності від відходів обробки. Знаходження однієї частини в воді не дає йому рівномірно висохнути, змінює його ваговій баланс, щільність і структуру.
Круг полірувальний з наклеєною дрібноволокнистою шкірою потрібен для зниження глибини зазубрин від піщинок абразиву, вирівнюючи злегка зім'ятої ріжучої кромки, видалення задирки.
На нього наноситься паста для зниження нагрівання при сухій обробці, але попередньо шкіра просочується маслом, для зниження витрати полірувального складу.
Кронштейн для обпирання заточувальних пристроїв розгортається на 180 °, а напрямок обертання диска повинно бути від інструменту, щоб він при натисканні на поверхню шкіри не врізався в неї.
Відмінні особливості:
ХАРАКТЕРИСТИКА