Стрічкові шліфувальні машини
Після первинної обробки деревини на поверхні залишається хвилястість і шорсткість, які легко прибираються подальшим шліфуванням. Для цих цілей використовується стрічкова, орбітальна або вібраційна шлифмашина.
Стрічкова модель оснащена абразивним папером, яка закольцована і натягнута на обертові ролики. Такий інструмент зазвичай застосовують для трудомістких процесів, таких як зняття шарів з великої площі поверхні. Пристрій лідирує серед інших видів по швидкості і може обробити матеріал в 2-3 рази швидше, ніж ексцентриковий або вібраційний апарат. З цієї причини стрічкову шліфувальну машину використовують для:
- обробки значних площ;
- зняття товстого шару матеріалу;
- усунення старої фарби з поверхні;
- підгонки деталей;
- обробки лінії зрізу;
- ремонту кузовів автомобілів;
- видалення іржі.
Стрічкова шліфувальна машина: опис і принцип дії
Процес відбувається завдяки безперервному руху абразивної стрічки. Довжина, ширина і зернистість полотна залежить від конкретної моделі. Головна мета приладу - зняти верхній глибокий шар матеріалу. Тому спільною рисою всіх примірників є груба обробка і наявність слідів шліфування.
Шліфмашинка оснащена двигуном, що живиться від електромережі. Підключення відбувається за допомогою кабелю, що розташовується в задній частині конструкції і оснащеного втулкою. Це дозволяє безперешкодно проводити роботу, не турбуючись про попадання кабелю під стрічку.
Шліфувальна машина (стрічкова) функціонує за принципом ремінного приводу. Цей метод є досить надійним, гарантуючи ефективність роботи при невеликих оборотах. Таким чином, обслуговування техніки спрощується в рази.
Які особливості шліфувальні машини?
- Стрічкові інструменти вільно переміщаються уздовж і поперек поверхні. Це дає їм додаткову перевагу в порівнянні з іншими аналогами.
- Шліфувальні апарати працюють на високих швидкостях, що дозволяє в короткий проміжок часу охопити більшу частину оброблюваної площі.
- Підходять для взаємодії з такими матеріалами: бетоном, металом, деревом, пластиком.
- Не вимагають додаткового натискання. Для зняття верхнього шару досить власної ваги інструментів.
Ручна (стрічкова) шліфмашина витримана в лаконічному стилі. Дизайн не передбачає зайвих деталей. Тому використання техніки максимально просте і практичне.
Як вибрати відповідну модель?
Ви можете купити недороге обладнання і не прогадати. Оскільки навіть бюджетне пристрій показує високі результати в процесі роботи. Тут ключову роль відіграє хороший абразив. Крім цього, є й інші показники, які можуть впливати на покупку.
- Розмір. Перед тим, як замовити товар, варто вивчити його габаритні дані. Залежно від мети використання Вам може стати в нагоді компактна або велика машинка.
- Вага. Цей критерій впливає на комфортність процесу. Тому не варто ігнорувати його.
- Потужність. Чим більше потужність електродвигуна, тим інтенсивніше відбувається обробка матеріалу.
- Розмір стрічки. Ширина і довжина абразивної частини залежать від обсягів роботи, масштабу оброблюваної поверхні.
- Є можливість регулювати швидкостей. Важливий момент, особливо при обробці пластику або гіпсокартону. Зменшення швидкості дає можливість регулювати глибину зняття шару.
- Швидкість обертання абразиву. Даний фактор пов'язаний з масштабом завдання. Так, для великих площ стрічкова (шліфувальна) машина повинна мати збільшену швидкість обертання стрічки.
Інструмент актуальний для грубих робіт, де не важлива якість і точність обробки. Він незамінний для серйозних навантажень, обробки великих виробів і заготовок. Тому техніку можна по праву вважати універсальною.
Інтернет-магазин Керамін пропонує безліч товарів, серед яких легко купити стрічкову шліфувальну машину, верстат для шліфування кантів, шліфувально-полірувальна пристрій, барабанний верстат. Компанія забезпечує якісною продукцією всю Україну за ціною, яка виразно нижче інших пропозицій. Ви можете замовити будь-яку модель і найближчим часом очікувати її доставки у Ваше місто: Харків, Київ, Львів і т.д.
💰 Які стрічкова шлифмашинка найдешевші?
ТОП-3 недорогих товарів з даної категорії є: Шліфувальна втулка KSB1010 A150 SMALL-P з ціною 14 грн, а також Шліфувальна втулка 22*20 А80 з ціною 17 грн, Шліфувальна втулка 25*25мм А80 GSB2525 A80 BULK-P. з ціною 18 грн.
🍀 Які стрічкова шлифмашинка найпопулярніші у 2025 році?
Найкращі та найпопулярніші цього року в Santeho - це Стрічкова шліфмашина Makita 9032 електронапільнік з ціною 2 490 грн, Стрічкова шліфмашина Makita 9031 електронапільнік з ціною 3 090 грн, Шліфмашина стрічкова STHOR 79420 з ціною 1 900 грн.
💎 Які стрічкова шлифмашинка актуальні в 2025 році?
У 2025 році найбільш актуальні товари це: Стрічкова машина Procraft PBS1950 з ціною 3 900 грн, Стрічкова машина Procraft PBS1600 з ціною 2 460 грн, Стрічкова машина Procraft PBS1400 з ціною 2 190 грн.
Ціни на стрічкова шлифмашинка в Santeho 2025
Товар | Ціна |
---|---|
Шліфмашина стрічкова STHOR 79420 | 1 900 грн |
Шліфмашина стрічкова Einhell TE-BS 8540 E | 3 798 грн |
Стрічкова шліфмашина Einhell TC-BS 8038 | 2 742 грн |
Шліфмашина стрічкова Stark BS 1010 | 2 690 грн |
Стрічкова шліфмашина Forte BS 7690VF | 1 445 грн |
Дивитися в інших регіонах Львів Луцьк Рівне Тернопіль Івано-франківськ Чернівці Хмельницьк Житомир Вінниця Чернігів Черкаси Суми Полтава Кропивницький Одеса Миколаїв Херсон Запоріжжя Дніпро Харків Ужгород