Сухий ТЕН. Нагрівальні елементи заховані в емальованих трубках. У даній конструкції відсутній контакт тена з водою. Площа нагріву у «сухого Тена» значно вище, ніж у класичного мідного, а відкладення накипу на ньому різко знижується що збільшує термін служби самого тена.
Теплоізоляція. Екологічно чиста, яка не містить CFC, пенополиуретановая теплоізоляція виключає зайву втрату тепла. Шар термоізоляції в водонагрівачах GRUNHELM від 20 мм. Така потужна термоізоляція надає бойлеру властивості термоса. Це різко знижує витрату дорожчої електроенергії.
Титанова емаль. Для захисту бака від корозії використовується гаряча емаль. Чи не містить органічних домішок, титанова емаль наноситься на сталь рідким способом і обпалюється при температурі 850ºС. Це забезпечує ефективний зв'язок зі сталлю, запобігає розтріскування покриття в процесі температурних деформацій.
Система Антімікс. Унікальна система яка перешкоджає перемішування шарів холодної і вже нагрітої води. Це значно збільшується коефіцієнт використання гарячої води з виключенням температурних перепадів.