Мультисистема ZIPPER ZI-GPS40V-AKKU

Уточнити ціну
15380грн

Мультисистема ZIPPER ZI-GPS70G

Уточнити ціну
7020грн

Мультисистема ZIPPER ZI-GPS182J

Уточнити ціну
5780грн
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Комбісистеми для саду

Для досвідчених і відповідальних садівників, що приділяють достатньо часу догляду та обробці ділянки, напевно важлива наявність якісної садової техніки, яка протягом тривалого експлуатаційного строку не вийде з ладу. На сьогоднішній день затребуваним і функціональним інструментом можна назвати комбісістему для саду. З її допомогою вдасться вирішити безліч завдань, які раніше виконувалися користувачами вручну, що забирало багато часу і сил.

У комплектацію конструкції входить двигун з можливістю приєднання різних насадок, що виконують функції таких пристроїв:

  • Кущоріз для обробки дрібних дерев і чагарників
  • мульчувати насадка
  • Лопата
  • Тример та інші

Основна особливість системи комбі в тому, що її використання в домашніх умовах дозволяє істотно заощадити вільний простір в господарському приміщенні, замінивши всього одним пристосуванням велика кількість інструментів, необхідних для догляду за присадибною ділянкою.

Агрегати даної категорії оснащуються різними типами двигунів:

  • Бензиновий - припускає своєчасну заправку бензинового мотора
  • Акумуляторний - працює автономно, відрізняється екологічністю і безшумною роботою
  • Електричний - підійде для тих користувачів, у кого є доступ до підключення обладнання до електромережі

Компактність і невелика вага забезпечує зручне транспортування комбі системи при необхідності. Також ці параметри впливають на зручність зберігання конструкції в господарському приміщенні.

Нинішній ринок пристроїв для обробки садових ділянок досить великий, однак купити систему комбі за оптимальною вартістю можна тільки в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо доступні ціни та широкий асортимент товарів в Києві та інших містах країни, що реалізуються безпосередньо від виробників, крім того, для постійних і оптових клієнтів діють регулярні акції та знижки, що дозволяють ще більше економити на придбанні садової продукції.

Якщо вас зацікавила комбісистеми для саду '' Керамін '', оформляйте покупку з доставкою по Україні вже сьогодні. Ми відправимо товар відразу після підтвердження замовлення операторами компанії. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви можете задати їх за вказаними на сайті номерами телефонів.


💰 Які Комбісистеми для саду найдешевші?

ТОП-3 недорогих товарів з даної категорії є: Мультисистема ZIPPER ZI-GPS182J з ціною 5780грн, а також Мультисистема ZIPPER ZI-GPS70G з ціною 7020грн, Мультисистема ZIPPER ZI-GPS40V-AKKU з ціною 15380грн.

🍀 Які Комбісистеми для саду найпопулярніші у 2021 році?

Найкращі та найпопулярніші цього року в Santeho - це Мультисистема ZIPPER ZI-GPS182J з ціною 5780грн, Мультисистема ZIPPER ZI-GPS70G з ціною 7020грн, Мультисистема ZIPPER ZI-GPS40V-AKKU з ціною 15380грн.

💎 Які Комбісистеми для саду актуальні в 2021 році?

У 2021 році найбільш актуальні товари це: Мультисистема ZIPPER ZI-GPS40V-AKKU з ціною 15380грн, Мультисистема ZIPPER ZI-GPS182J з ціною 5780грн, Мультисистема ZIPPER ZI-GPS70G з ціною 7020грн.

🔥 Яка ціна на Комбісистеми для саду в 2021 році?

Середня вартість на товари з категорії Комбісистеми для саду: 10580грн. Діапазон цін від 5780грн до 15380грн.

Ціни на Комбісистеми для саду в Santeho 2021

Товар Ціна
Мультисистема ZIPPER ZI-GPS40V-AKKU 15380грн
Мультисистема ZIPPER ZI-GPS70G 7020грн
Мультисистема ZIPPER ZI-GPS182J 5780грн