Як вибрати дизельний генератор
Дизельна електростанція - відмінне обладнання, яке має ряд переваг: надійність, невеликі розміри, пожежна і електрична безпека. Також наявність можливості автоматичного переходу на робочий режим при зникненні якісного мережевого електроживлення з наступною тривалою роботою без присутності людей. Для того щоб підібрати правильний і точний вибір дизельного генератора, необхідно враховувати всі нюанси і вимог, убезпечити себе від майбутніх проблем, які виникають при експлуатації обладнання.
Перше на що необхідно звертати увагу - визначиться з видом палива, на якому буде працювати генератор. Який варіант краще вибирати для використання в побутових умовах, залежить від індивідуальних переваг. Вибираючи обладнання, слід враховувати його технічні характеристики. Визначивши потрібні для вас характеристики агрегату, ви можете вибирати генератор самостійно.
Вибір енергетичного обладнання здійснюється з урахуванням таких параметрів:
- Потужність у дизельного генератора повинна перевищувати потужність всіх підключених до нього приладів на 35-75%. Для пристроїв індуктивного типу враховувати можливість збільшення потужності в 2-3 рази. Фахівці рекомендують для медичних установ потужність від 60 до 320 кВт, а для цеху на виробництві - 1000 кВт. Для такого підходять дизельні генератори великої потужності.
- Умови експлуатації. Залежно від умов зовнішнього середовища вибирають між: пристроями відкритого виконання (дизельний генератор Weima WM7000CLE) генератор кожухного або контейнерного типу (дизельний генератор MATARI MDA 12000SE3) для установки на відкритих площах.
- Кількість фаз. Для використання в побутових умовах підходить однофазовий, наприклад дизельний генератор Odwerk DG 5500 E, а для промислових підприємств і електроживлення комерційного сектора зазвичай використовуються трифазні пристрої, такі як генератор дизельний Кентавр КДГ-505ЕК / 3.
- Тип двигуна. Виробники пропонують високооборотні або низькообертовий генератори. Який апарат краще придбати залежить від інтенсивності використання. Агрегат з високою частотою підходить, якщо кількість робочих годин не перевищує 500 на рік. Для більш інтенсивного використання рекомендується купувати низькооборотної обладнання.
- Тип генератор. Рекомендують вибирати пристрої з асинхронним генератором для використання в умовах, коли необхідна підтримка вихідної напруги. Менш точні синхронні станції застосовуються для електроживлення офісів і будівельних об'єктів.
- Тривалість автономної роботи електростанції. Період не потребує постійного обслуговування роботи пересувного дизельного генератора не перевищує декількох годин. Фахівці рекомендують збільшувати час автономного функціонування за допомогою установки паливного бака більшої місткості.
Супутні товари
ФІРМОВІ ДВИГУНИ Для торгової марки Könner & Söhnen спеціально були створені двигуни серії KS (НІМЕЧЧИНА), що пройшли багатогодинні і багаторівневі тести. Фірмові двигуни КС надійні, зносостійкі і ек..
85 000 грн
Максимальна потужність (кВт): 4,5 Номінальна потужність (кВт): 4,2 Вихідна напруга змінного струму (В): 220 Вихідна напруга постійного струму (В): 12 Сила струму (А): 19,5 Частота струму (Г..
0 грн
ДВИГУН 4-х тактний дизельний двигун Hyundai D400 потужність 10 к.с. моторесурс від 1.5 тис. мотогодин верхнє розташування клапанів OHV об'єм двигуна 418 куб / см до 14 годин безперервної роботи..
65 844 грн
Стабільна робота котлів, насосних станцій, промислового обладнання Блок автоматичного управління з негайним реагуванням на відсутність або наявність електромережі гарантує стабільне функціо..
8 642 грн